OFERTA

KURTYNY PCV

 

Kurtyny paskowe wykonane z miękkiego PVC i stosowane są w różnych warunkach środowiskowych, w zakresie temperatur od -60°C do +50°C. Minimalizują straty ciepła. Zapewniają pełną widoczność drugiej strony przegrody.

FOLIE PASKOWE

 

Folia pvc to nieodłączny element kurtyny paskowe osłon spawalniczych, bram wahadłowych. Znajduje zastosowanie w niemal każdej gałęzi przemysłu, w każdych warunkach. Wytrzymałe na działania mechaniczne.

MOCOWANIA 

 

Główny i najbardziej popularny system montażu kurtyn paskowych. Lekkie zawiesia grzebieniowe pozwalają błyskawiczne i trwało  zamontować kurtynę pod nadprożem lub od czoła, na ścianie.

EKRANY SPAWALNICZE

 

Ekrany spawalnicze są materiałem służącym do wygradzania stanowisk spawalniczych. Ich główne zadanie to ochrona osób przebywających w pobliżu obszaru spawania przed szkodliwym promieniowaniem IR i UV oraz odpryskującymi takimi jak opiłkami metalu czy iskrami.

SYSTEMY PRZESUWNE

 

Kurtyny przesuwane znajdują zastosowanie w miejscach, gdzie występuje częsta zmienna czasowo duża intensywność ruchu. W trakcie załadunku, przewożenia towarów i przemieszczania się ludzi kurtyny paskowe mogą zostać odsłonięte, aby ułatwić ruch, po czy mogą być zasłonięte.

ARKUSZE PCV

 

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, oferujemy nie tylko pasy folii do kurtyn PCV, ale i arkusze folii PCV o różnej szerokości w rozmiarze 1000 - 2200 mm i różnej grubości w przedziale od 1 - do 10 mm.

Staramy się mieć zawsze arkusze na stanie by szybko realizować zamówienia.

PRZEGRODY PVC

Z FOLII PASKOWEJ

MENU

MENU

Kurtyny przesuwne