O NAS

KIM JESTEŚMY
 

Nasza firma istnieje na rynku polskim i zagranicznym już kilkanaście lat.

 

W ciągu tego czasu nabraliśmy dużego doświadczenia w produkcji kurtyn paskowych oraz przegród plandekowych PCV. Zróżnicowane zapotrzebowania naszych klientów na wszelkiego rodzaju przegrody, szeroki wachlarz akcesoriów wykorzystywanych do systemów kurtyn wstęgowych oraz plandekowych a także gotowość by sprostać każdemu rynkowi sprawiły, że otwieramy przed każdym możliwość łatwego wyboru kurtyny paskowej PCV oraz przegrody plandekowej a także szybki czas realizacji każdego zamówienia.

 

Na rynek polski i zagraniczny dostarczamy wykonywane na dowolny wymiar, gotowe do samodzielnego montażu kurtyny paskowe. Oferujemy kompleksową usługę wykonania i dostarczenia kurtyny paskowej z miękkiej folii PCV.

 

Doradzamy w wyborze akcesoriów używanych do produkcji systemów kurtyn oraz plandek. Podpowiadamy jak najlepiej wykorzystać wszystkie zalety przegrody wykonanej na zamówienie klienta. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych przez naszą firmę kurtyn paskowych PCV. Jesteśmy dumni z satysfakcji naszych klientów.

Oferujemy wysokiej jakości kurtyny paskowe i przegrody plandekowe z folii PCV. Materiał ten spełnia wszelkie oczekiwania, gwarantując solidność i odporność, jakiej wymaga środowisko magazynowe i produkcyjne. Tworzymy kurtyny na dowolny wymiar, przystosowane do samodzielnego montażu w kilku krokach. Na realizację zamówienia potrzebujemy jedynie 72 godzin.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 LAT DOŚWIADCZENIA

CZYTAJ WIĘCEJ

WARTO NAM ZAUFAĆ

Nasze #kurtynypaskowe nie zmniejszając komfortu pracy zwiększają oszczędność w firmie!

Poprawa jakości pracy dla pracowników!

Oszczędności ciepła w firmie!

Zero zmniejszenia oraz pogorszenia wydajności pracy ludzi!

Od lat wykonujemy mocowania do kurtyn paskowych. Nasze mocowania cechuje wysoka jakość wykonania
i trwałość podczas użytkowania.

PRZEGRODY PVC

Z FOLII PASKOWEJ

MENU